Fore Kazık Video Ve Bilgileri

Kırıkkale Fore Kazık İmalatı - Ø120 (Kırıkkale - Yüksek Hızlı Tren Şantiyesi) kolin inşaat A.Ş. proje soromlusudur.Bu proje de zemin Fore kazık yapımına uygun olduğundan bu yöntem seçilmiştir..

Yüksek Hızlı Tren Projesi zamanında ve sorunsuz ilerlemektedir.

Fore Kazık AFYON


Fore Kazık Ø165 lik - Kırıkkale


Fore Kazık Afyon


Fore Kazık Hasankeyf


Fore Kazık Afyon


Fore Kazık Kırıkkale


Başka Bölüm

bu ksımlara metin yazıları gelecek daha yazı metni yokktur link alanı olarak kullanılacak.

bu ksımlara metin yazıları gelecek daha yazı metni yokktur

Fore Kazık Kolon İmalatı ve Yöntemleri


Fore Kazık imalatı, hidrolik rotari tipi makinalar ile zemine kuyu açılması ve açılan bu kuyu içerisine donatı indirimesi ve betonlanmasıdır.


Fore Kazık Yöntemi

Projeside belirtilen çaplarda ve boylardaki kazıklar fore kazık makinası ile delinir. Yer altı suyunun yoğun olması ve zeminin kendini tutamamsı durumunda, geçici muhafaza borusu veya bentonit solisyonu kullanılabilinir. Geçici muhafaza borularının çakılması ve çekilmesini fore kazık makinasının kendisinin yapacağı gibi vibro-çekiç ile de gerçekleştirilebilinir.

Foraj işlemi zemin şartlarına göre auger, bage, core-barrel ile yapılabilir.

Foraj işlemi tamamlanan kuyulara projesinde belirtilen özellikte önceden hazırlanmış demir donatı vinç ile indirilir. Uzun boylarda demirler kuyu içerisinde üst üste eklenerek kuyuya indirilir.

Betonlanma işlemi tremi borusu ile kuyu alt kotundan başlayarak kuyu üst kotuna kadar devam eder. Betonlanma işlemi kesintisiz devam etmelidir.Şirket Hakkında

Zemin mekaniği ve temel kazıkları konusunda faliyet gösteren firmamız, kendi alanında yeni teknoloji ve yöntemleri kullanarak ve kendi geliştirdiği yöntemleri ekleyerek sektöründe liderlik yolunda yol almaktadır.

Kullanım Koşulları
Gizlilik Politikası
SSS
Site Haritası

İçerik

İnşaat firmalarının hedefi, kaliteli yapıları uygun fiyatlarla üretmek ve zaman açısındanda en hızlı şekilde bitirmektir. Bu bakımdan bizim gibi taşeron zemin firmaları aynı hedefte birlikte hareket ederek inşaat firmalarına destek olmaktadır. Yapılan bu karşılıklı dayanışma ile, sektör daha hızlı ve güvenilir yoluna devam etmektedir.

İletişim Bilgilerimizi Alın

 • Telefon / Faks
 • +90 (212) 360 10 19 / 360 11 47
 • Email:
  info@alternatifzemin.com
 • Adres:
  19 Mayıs Mah. Yaşar Doğu sok.
  Peker Apt. no:35/2 Şişli, İSTANBUL
  TÜRKİYE